Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Zajímá Vás co jsme dělali celé minulé dva týdny? A chcete vědět co můžete dělat VY až do konce září?
ANO, postavili jsme pro VÁS VENKOVNÍ MOTOKÁROVOU DRÁHU. Kde? Na multifunkční ploše za Galerií Šantovka. Hned vedle dětského hřiště a hřiště na Beach voleybal.
A jak to celé probíhalo? Něco málo k tomu Vám napíšu a zbytek uvidíme sami na přiložené fotodokumentaci.
Museli jsme navozit přes 3 000 pneumatik ze všech okolních pneuservisů a z těchto pneumatik postavit navrženou dráhu. Spotřebovali jsme kilometr svazovacího materiálu. Dráha má 290 m a šířka dráhy je 6 metrů po celé délce.
Abychom Vás po jízdě a během ježdění mohli občerstvit a měli kam motokáry uložit postavili jsme i „bufet“, kde je možné zakoupit nějaké cukrovinky, alko i nealko pivo a točenou kofolu s malinovkou. Samozřejmě jsme mysleli i na Vaše pohodlí a k dispozici je 13 stolků k posezení kryté slunečníky.
K ježdění máme 5 velkých motokár, 2 kadety a 3 malé motokáry pro děti od 3 let.

Na celé výstavbě se podílelo 7 firemních stálic a k práci jsme si přizvali i odborníky na sádrokartony, střechy, zedníky. Všichni jsme se spálili, sloupali a znovu opálili.

V bufetu se na Vás vždy bude od 10:00 hodin těšit příjemná a usměvavá obsluha a za část motokár mechanik, který se Vám a Vašim dětem bude věnovat naplno. Zavírací doba je ve 21:00 hodin. 🙂

Venkovní motokárová dráha v Šantovce

Sdílet tento příspěvek

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.